Бюро перекладів для аутсорсингу робіт з перекладу

В перекладі з англійської мови термін «аутсорсинг» означає “зовнішні джерела”, а точніше їх використання.

Суть цього процесу досить проста, і полягає вона в тому, що організація залишає собі лише ті функції, виконати які їй під силу. В свою чергу зовнішньому виконавцеві передається матеріал, на якому він спеціалізується.

Невід’ємною складовою даного поняття є послуги перекладу. Компанії, що займаються перекладом, досить мобільні, і в зв’язку з цим вони все частіше стають аутсорсинг-партнерами.

З багаторічної практи роботи таких організацій видно, що все більше людей роблять замовлення в бюро перекладів, а не наймають штатних співробітників. Можна прийти до висновку, що перший варіант набагато вигідніше і має безліч плюсів.

Розглянемо детальніше позитивні сторони аутсорсингу. Компанія, що замовляє роботу з перекладу у компанії-помічника, вже не витрачає кошти на необхідне оснащення місця для роботи перекладача. Також, професійний перекладач, як і юрист, не може обійтися без необхідної літератури, з якою він буде працювати. В свою чергу відсутність такого фактора спричинить скорочення витрат. Якщо Ви наймаєте штатного працівника, то незабаром Вам потрібно буде відправляти його на курси для того, щоб він міг підвищувати свою кваліфікацію. В даній ситуації чітко видно плюси співпраці з бюро перекладів особливо у Києві. Адже штатного співробітника необхідно забезпечити послугами зв’язку, прибиранням і ремонтом приміщення, окремим робочим місцем. І нарешті найважливішим плюсом є те, що не потрібно щомісяця нараховувати заробітну плату. Адже хороший перекладач буде уимагати гідну заробітну плату, яка значно відобразитися на Ваших витратах. Ці суми будуть просто непорівнянні з рахунками, які потрібно буде заплатити бюро перекладів в Києві, якщо щомісяця Вам потрібно перекладати невелику кількість документів, або кілька разів тексти великого обсягу.

Мабуть, до найважливішого плюсу аутсорсингу варто віднести можливість концентрації на ключовому продукті бізнесу, при цьому виділивши кращі людські ресурси. Звичайно, складно буде порахувати математично вигоду від такого ходу, проте принцип аутсорсингу допоможе Вам заощадити багато часу в боротьбі за першість на ринку.

Ще до однієї матеріальної вигоди аутсорсингу відносять відсутність пенсійних і соціальних відрахувань. Також анулюються преміальні і відпускні. Ви зможете забути про кадрову проблему і гонорарах HR-агенств коли звернетесь в бюро перекладів. Все це важливі чинники, адже економія коштів допоможе вам збільшити Ваші доходи.

До якісних характеристик компаній з перекладу можна віднести їх широку спеціалізацію. Адже, штатний співробітник не може оволодіти всіма областями перекладу. Цей факт пов’язаний з тим, що людина просто не може утримати гори інформації у себе в голові.

Також, звернувшись в бюро перекладів Exito, Ви зможете збільшити обсяги перекладів та швидкість виконання. Професіонали можуть виконати в день до 15 сторінок.

У аутсорсингу природно є і свої мінуси. Проте порівняно з усіма позитивними сторонами, ці мінуси просто незначні. Адже краще приділити час своїй роботі, а перекладами нехай займуться професіонали своєї справи!