Інше

Звертаємо Вашу увагу, що бюро Exito працює за принципом 50 %-ної передплати за всі послуги перекладу, проте ми готові розглянути інші варіанти умов оплати. Від постійних клієнтів оплату приймаємо за фактом виконання замовлення.

Ціна редагування

  • C / на англійську від 35 грн.
  • З / на німецьку / французьку від 40 грн .
  • З / на іспанську / італійську від 40 грн .

Примітка: Вартість вказана в гривнях за 1 стандартну перекладацьку сторінку (1800 символів з пробілами).

Мінімальне замовлення на редагування перекладу - 3 стандартні сторінки.

Терміни виконання

Середній термін виконання редагування 10 стандартних сторінок на добу.

Оплата за переклад сайту розраховується по вартості письмового перекладу, якщо текст на переклад подається у форматі Word або Excel.

Оплата за переклад блогу і коментарів розраховується по вартості письмового перекладу, постійним клієнтам надаються знижки.

Вартість нотаріального засвідчення перекладу за 1 стандартний документ - 150 грн.

Вартість засвідчення документа печаткою - 10 грн.

Вартість нотаріального засвідчення документа , який містить більше 3 -х сторінок залежить від того, підшивається переклад до оригіналу або до нотаріальної копії. Ціна нотаріального перекладу розраховується за запитом.

Переклад з аудіо і відео носіїв - від 15 грн. хвилина чи розраховується за обсягом перекладеного тексту і оплачується як письмовий переклад, якщо є текст до відео. У разі , коли переклад здійснюється на слух + 20 %. Переклад відео надається у друкованому вигляді, можливий також варіант дубляжу або накладення субтитрів.

Прийом замовлень

Всі замовлення приймаються по тел. 362-58-01 або 0667088444 або по e - mail: info@exito.com.ua, або skype в будь-якому зручному для Вас форматі (.Doc , .Rtf , .Txt , .Pdf та ін.) Ви також можете заповнити заявку на сайті. Готовий переклад відправляється замовнику електронною поштою або кур’єрською доставкою.