Virtual Widget Body has wrong format and can't be rendered
Virtual Widget Body has wrong format and can't be rendered

Інше

Звертаємо Вашу увагу, що бюро Exito працює за принципом 50 %-ної передплати за всі послуги перекладу, проте ми готові розглянути інші варіанти умов оплати. Від постійних клієнтів оплату приймаємо за фактом виконання замовлення.

Ціна редагування

  • C / на англійську від 35 грн.
  • З / на німецьку / французьку від 40 грн .
  • З / на іспанську / італійську від 40 грн .

Примітка: Вартість вказана в гривнях за 1 стандартну перекладацьку сторінку (1800 символів з пробілами).

Мінімальне замовлення на редагування перекладу - 3 стандартні сторінки.

Терміни виконання

Середній термін виконання редагування 10 стандартних сторінок на добу.

Оплата за переклад сайту розраховується по вартості письмового перекладу, якщо текст на переклад подається у форматі Word або Excel.

Оплата за переклад блогу і коментарів розраховується по вартості письмового перекладу, постійним клієнтам надаються знижки.

Вартість нотаріального засвідчення перекладу за 1 стандартний документ - 150 грн.

Вартість засвідчення документа печаткою - 10 грн.

Вартість нотаріального засвідчення документа , який містить більше 3 -х сторінок залежить від того, підшивається переклад до оригіналу або до нотаріальної копії. Ціна нотаріального перекладу розраховується за запитом.

Переклад з аудіо і відео носіїв - від 15 грн. хвилина чи розраховується за обсягом перекладеного тексту і оплачується як письмовий переклад, якщо є текст до відео. У разі , коли переклад здійснюється на слух + 20 %. Переклад відео надається у друкованому вигляді, можливий також варіант дубляжу або накладення субтитрів.

Прийом замовлень

Всі замовлення приймаються по тел. 362-58-01 або 0667088444 або по e - mail: info@exito.com.ua, або skype в будь-якому зручному для Вас форматі (.Doc , .Rtf , .Txt , .Pdf та ін.) Ви також можете заповнити заявку на сайті. Готовий переклад відправляється замовнику електронною поштою або кур’єрською доставкою.

Virtual Widget Body has wrong format and can't be rendered