Усний переклад

Усний переклад - це така послуга перекладу, без якої неможливо обійтися в сучасному світі. Без перекладача люди , які не знають іноземної мови, але бажають розвивати бізнес відносини із зарубіжними партнерами, не зможуть цього зробити. Для людей, яким потрібні послуги перекладу і існують такі бюро перекладів як наше, бо ми щиро бажаємо вам успіху і прикладаємо до цього всі зусилля.

Бюро перекладів Exito надає послуги усного послідовного перекладу. Цю роботу виконують перекладачі з добре поставленою вимовою, які досконало володіють як іноземною, так і рідною мовами.

Бюро перекладів Exito пропонує послуги усного перекладу за наступними напрямками:

  1. Усний переклад на бізнес-форумах, виставках і конференціях. Виконуємо підбір групи перекладачів відповідно до Ваших побажань.
  2. Усний переклад на ділових переговорах для укладання угод, підписання договорів.
  3. Усний переклад на тренінгах та навчальних семінарах.
  4. Усний переклад для оформлення документів у нотаріуса, для представництва в органах РАЦС, судах та інших офіційних установах.
  5. Усний переклад телефонних дзвінків та on - line переговорів.
  6. Усний переклад для переговорів на виробництві (можливо за межами Києва).

Робота усного перекладача має свою специфіку, тому необхідно робити заявку на усний переклад заздалегідь, а за 2-3 до проведення заходу бажано надати менеджеру більш детальну інформацію про тематику перекладу. Наприклад, матеріали в письмовому вигляді (словник основної термінології, інформація про компанію, презентації або буклети) або усний опис тематики. Ця інформація необхідна для того, що б перекладач зміг професійно підготуватися до майбутніх переговорів.

Ми завжди намагаємося підібрати для вас перекладача в мінімально можливі терміни. Для того, щоб ми змогли підібрати найкращого спеціаліста із вашої мови і тематики, просимо розміщувати заявку на усний переклад заздалегідь.