Переклад сайтів

На сьогоднішній день переклад сайтів є дуже актуальним. Інформаційні технології безперервно розвиваються і в сучасному світі кожна компанія має свій веб-сайт для просування товарів і послуг.

Завдяки сайту виробник може пропонувати свої послуги та товари не тільки в Україні, а й за її межами. Для цього потрібно перекласти сайт або основні сторінки на одну або кілька іноземних мов.

Переклад сайтів - це специфічна діяльність, а не просто письмовий переклад, і він відноситься до особливого виду перекладацьких послуг.

Якщо Ви хочете дізнатись вартість перекладу сайту, необхідно відправити на електронну адресу info@exito.com.ua всі сторінки, які необхідно перекласти в форматі Word або Excel .

При перекладі сайту враховується подальша СЕО робота. Оскільки важливо, щоб після перекладу сайт могла знайти Ваша цільова аудиторія, а для цього текст повинен бути оптимізований під основні запити.

У процесі локалізації сайту здійснюється переклад не тільки текстових матеріалів, а і кнопок , флеш - заставок, меню, невидимих для користувача заголовків та інших об’єктів, що дуже важливі в просуванні веб -сайту. Для якісної локалізації сайту, крім перекладу тексту необхідно буде переверстати сторінки, тобто створити нові сторінки з використанням дизайну оригінальних сторінок. Ні що не повинно відрізняти перекладений сайт від оригінального варіанту, окрім мови.

У процесі перекладу сайтів беруть участь не тільки перекладачі, а й програмісти і дизайнери - верстальники.

Локалізація і переклад сайту складаються із наступних етапів:

  1. Переклад текстів веб-сторінки
  2. Процес перекладу модулів
  3. Оптімізація веб -ресурсу під ключові слова, типові для країни, в якій буде виконуватися просування
  4. Сборка і подальше тестування

Після оновлення сайту ми виконуємо переклад нових текстів, новин і статей.

Ви можете замовити переклад новин та прес-релізів.

Бажано, що б переклад на Вашому сайті розміщував фахівець, що займається технічною підтримкою.

Переклад повідомлень блогу і коментарів

Через корпоративні блоги приходять нові клієнти, наше бюро також може запропонувати вам послугу перекладу постів вашого блогу і, при необхідності, коментарів до нього. Наприклад, блог Джонатана Шварца, виконавчого директора Sun Microsystems перекладається на 10 мов.

Великим плюсом для вирішення всіх технічних питань , які пов’язані з перекладом сайту і досягнення найкращого результату при перекладі, буде можливість працювати разом з компанією, яка здійснює підтримку вашого сайту.

Ми готові допомогти Вам використовувати безмежні можливості, які пропонує Інтернет, для просування своїх послуг і товарів на нових ринках не тільки в нашій країні, але і по всьому світу!